O nas

Firma budowlana INVESTDOM – KMB od wielu lat realizuje inwestycje budowlane w całej Wielkopolsce. Specjalizujemy się w domach wolnostojących o powierzchni do 400m2 w technologii tradycyjnej. Naszą filozofią jest ścisła współpraca z inwestorem, co pozwala na realizację wszystkich jego zamierzeń.

Dlaczego warto budować dom z nami?

Gwarancja ceny – podpisując umowę nie musisz się martwić wzrostami cen na rynku budowlanym i dostępnością produktów. Co najważniejsze – rozpoczynając budowę domu wiesz dokładnie ile wyniesie końcowy koszt inwestycji – nie będziesz niemile zaskakiwany w trakcie jej trwania.

 Gwarancja terminu realizacji – budowa domu nie będzie trwać w nieskończoność, w umowie obligujemy się do zakończenia prac (stan surowy otwarty, stan deweloperski) w ściśle określonym czasie.

Odpowiedzialność i dostępność wykonawcy – pozbywasz się problemu ekip budowlanych do poszczególnych etapów budowy, budujesz pod klucz z jednym partnerem, oszczędzasz czas i pieniądze. Udzielamy trzyletniej gwarancji na roboty budowlane wyszczególnione w umowie.

NIE BÓJ SIĘ ZADZWONIĆ LUB NAPISAĆ!

Kosztorys Twojego wymarzonego domu przygotujemy bezpłatnie!

Adres

ul. Gminna 4b
61-131 Poznań

Kontakt

Tel/fax

(061) 875 33 69

Adres e-mail